Tarihçe

Hakkımızda

Japon & Kore Araçları Oto Yedek Parçaları İthalat, İhracat ve Toptan Satışı

LEPAR OTOMOTİV SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ.

Otomotiv sektöründe 43 yıldır faaliyet gösteren LEPAR Otomotiv, benimsediği dürüstlük, doğruluk, çalışkanlık ilkeleri ile günden güne büyüyerek sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır.

Japon ve Kore araçları yedek parça ithalat ve toptan satışını yapan LEPAR Otomotiv özellikle motor, debriyaj, yakıt, elektrik, soğutma, süspansiyon, ön takım, aydınlatma ve fren aksamı gruplarıyla ürün yelpazesini genişletmiş, kendini kanıtlamıştır.

Sunduğu kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile yükselişini hızla sürdürmekte olan LEPAR Otomotiv; yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek piyasanın nabzını tutmakta, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için aralıksız ARGE çalışmalarına devam etmektedir.

LEPAR Otomotiv direk ithalatını yaptığı tanınmış Japon & Tayvan & Kore menşeili markaların yanında tescilli markaları olan CCR, SURPASS, APEXCELL, MISSUBA, CENTTEC, XECCEL, ELCO PLUS ile kaliteli ürünlerini uygun fiyata sunarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile yurtdışında isim yapmış “ASAHI” marka ürünlerin Türkiye Temsilciliğini 01 OCAK 2005’ten itibaren LEPAR OTOMOTİV SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. yapmaktadır.

Hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeyen LEPAR Otomotiv her gün ürün gamını genişleterek ihtiyaçlarınıza en kısa zamanda cevap vermeyi hedef olarak benimsemiştir.

LEPAR Otomotiv sizlerin desteğiyle, Japon & Kore araçları yedek parçalarındaki güvenilir adresiniz olmaya devam edecektir.

LEPAR Otomotiv’in ithalatını yaptığı ürünler:

HKT termostat, kızdırma buji, radyatör kapak, SEIWA buji kablosu, SHIMAHIDE fan termiği, KOYO debriyaj rulmanı, AISIN debriyaj aksamı, DAIDO yatak, NPR segman, TBK yağ pompa, TIK piston, CTI segman, YSK yağ pompa, GREEN LIVE fren balata, TJB bilya, APEXCEL conta, LLE yatak, BGF & TCIC debriyaj ve fren merkezleri, OEM KORE ürünler, HCC radyatör, ASAHI silindir kapak, eksantrik mili, piston kolu, fren balatası, aks kafası ve körük kitleri, komple aks. SUPRASS filtre, aydınlatma aksamı, MISSUBA devirdaim, fan termiği, conta, CENTTEC amortisör, XECCEL dizel pompa elemanları, ELCO PLUS bilya.


Dünden Bugüne

dunden-bugune-1966-145x145
dunden-bugune-1985-145x145
dunden-bugune-2005-145x145
dunden-bugune-2006-145x145
dunden-bugune-2017-145x145